BIURO PRASOWE

FOLK W LE PUKKA CONCEPT STORE

dodana:

Folk w Le Pukka Concept Store. Projektanci mody, designu czy architektury wykorzystują w swoich pracach motywy folkowe. Polskie ludowe wzory stają się coraz większym hitem i są doceniane na całym świecie. Linia produktów folklorystycznych oferowana przez Le Pukka Concept Store łączy ze sobą tradycję z nowoczesnością. Wykorzystanie poduszek, podkładek czy zegarów w stylistyce folkowej jest sposobem na podkreślenie oryginalności i stylu naszego wnętrza. Le Pukka Concept Store w linii folk oferuje:

Wielobarwne poduchy, które ożywią każde wnętrze. Są doskonałym dodatkiem. Dzięki swoim wymiarom mogą służyć jako dekoracyjna poducha czy podłokietnik na kanapę. Stworzone w jednej z polskich pracowni wyrobów folkowych.

Wymiary: 30x65, 40x40

Cena: od 40 do 60pln

www.lepukka.pl

Zegar cepelia i kogut są ozdobą, którą można znaleźć w każdym domu. Wykonane z plexi z ozdobnym cepeliowym motywem lub wiejskim kogutem może być wykorzystany w nowoczesnym kobiecym wnętrzu. Zegary mogą być wykonane w różnych rozmiarach i kolorach na zamówienie klienta.

Wymiary: 72 x 42 cm, średnica 42 cm

Cena: 350pln

www.lepukka.pl

Filcowe podkładki, są ofertą polskiego designu. Motywy ludowe są wykorzystywane w coraz większej ilości produktów. Podkładki ożywią nie tylko stoły. Mogą być wkomponowane również w inne elementy wnętrza, na przykład komody.

Wymiary: średnica 40 cm,  30x40 cm

Cena: od 35 do 45pln

www.lepukka.pl

Plexi staje się coraz bardziej modnym materiałem. Podkładki Cepelia są nowoczesnym dodatkiem w starym stylu. Idealnie nadają się do ochrony powierzchni. Można zamówić je w różnych kolorach i wielkościach.

Cena: 50pln

www.lepukka.pl

Kolorowe ludowe akcesoria kuchenne sprawią, że gotowanie będzie samą przyjemnością. Pojemnik na różne produkty, taca i okrągła deska do krojenia ożywią wnętrza kuchni i jadalni.

Cena: pojemnik 89,90pln; taca  47,90pln; szklanki  59,90pln/4szt; deska i nożyk 39,90pln

www.lepukka.pl

Modne folkowe dodatki możemy wykorzystywać również w pomieszczeniach dziecięcych. Specjalny pleciak może pełnić kilka funkcji. Kosz wykonany z gazet może służyć jako schowek na zabawki. Dołączona pufa w tradycyjne malowanki zalipiańskie jest idealnym siedziskiem dla wszystkich pociech.

Wymiary: wys. 40, śr. 33

Cena: 350pln

www.lepukka.pl

Puf Baba jest inspirowany polską sztuką ludową. Nadaje się do różnych wnętrz od tradycyjnych po nowoczesne. Wykonywany jest na zamówienie w dwóch rodzajach nóg, lakierowanych lub matowych. Jego zaletą jest wymienny pokrowiec. Sześć jego wersji pozwala na zmianę wystroju wnętrza w zależności od potrzeb.

Wymiary:  dłg 45cm/szer 35cm/wys 40cm

Cena: 470pln

www.lepukka.pl

Wszystkie produkty pochodzą z linii folk Le Pukka Concept Store. Można je również obejrzeć na stronie www.lepukka.pl oraz w sklepie stacjonarnym ulica Solec 58/60.