BIURO PRASOWE

FEWCHAIRS W LE PUKKA

dodana:

Oferta Le Pukka wzbogaciła się o oryginalne meble marki FewChairs. Nowoczesne, minimalistyczne meble zaskakują designem na światowym poziomie i wysoką jakością wykonania.

Meble o prostej, przejrzystej formie, dopracowane w najmniejszym szczególe plus design na wysokim poziomie - takie propozycje wystroju wnętrza oferuje FewChairs – polska marka, której produkty można już nabyć w Le Pukka.

Fewchairs to meble, których wysoka jakość uzyskiwana jest przez połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji przemysłowej z indywidualnym podejściem 
w zakresie dbałości o detale produktu. Trzy zakłady produkujące meble Fewchairs to najnowocześniejsze w Europie linie lakiernicze i urządzenia do obróbki materiałów drzewnych, to najbardziej zaawansowane okucia i akcesoria, ale także, wywodząca się z tradycyjnego rzemiosła, wiedza i kompetencje w sztuce stolarskiej - w doborze okleiny, projektowaniu połączeń i zastosowaniu elementów z drewna.

W ofercie dostępnej w concept storze Le Pukka znajdują się stoliki kawowe oraz pomysłowe komody z linii Guides, Bricks, Lightray i Levels. Meble pokryte są naturalną okleiną (fornirem). Mogą być lakierowane matowym lub błyszczącym lakierem, opcję można dobrać w zależności od gustu i upodobania klientów oraz możliwości ich wnętrza. Kolorystyka mebli FewChairs to stonowane, spokojne barwy jak brąz, szarości, beże i uniwersalna biel lub połączenia między nimi. 

FewChairs idealnie wypełnia lukę na rynku polskiego designu mebli, które można zaplanować w zasadzie każdym mieszkaniu, biurze czy kawiarni. Projekty są proste, ale wyraziste i bardzo dobrej jakości, a jednocześnie nie wygórowane cenowo. W zależności od tego w jakim stylu sofę czy fotele ustawimy przy stoliku kawowym od FewChairs, efekt może być odmienny, a my możemy grać formą i kolorem  – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka concept store.

FewChairs w swojej ofercie ma również spory wybór szaf, półek, fotele, krzesła i sofy, półki i moduły na sprzęt RTV oraz donice. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrza można zamówić w Le Pukka concept store. 

Seria Bricks – szafka ścienna od 3 499 zł, stolik kawowy od 2 799 zł. Przykładowe ceny produktów FewChairs:

Seria Levels – szafka od 3 299 zł, komódka od 4 499 zł

Seria Lightray – stolik kawowy od 2 499 zł.                                                                 

Seria Guides – szafki od 2 499 zł