BIURO PRASOWE

FEWCHAIRS MEBLE Z PRZYSZŁOŚCI

dodana:

FewChairs meble z przyszłości

Jeszcze kilka lat temu wyznacznikiem designu z najwyższej półki były bardzo nowoczesne, wręcz futurystyczne formy, krzykliwe wzory i pełne kolorów meble. Dzisiaj coraz więcej osób ucieka od tego trendu i poszukiwane są proste formy, spokój, nieskomplikowanie i odrobina klasyki świetnej jakości…

Odpowiedź na tego typu potrzeby znalazła marka FewChairs. Jest to polski producent minimalistycznych mebli, prostych i spokojnych w swej formie, o stonowanych, delikatnych kolorach.  Ponadto firma przykłada szczególną wagę do jakości swoich produktów, z powodzeniem dorównując w tej kwestii światowym producentom.  

Ekspozycja mebli FewChairs dostępna jest w Le Pukka concept store. Pomieszczenia tego warszawskiego showroomu zmieniły się w nowocześnie zaaranżowane domowe wnętrza, w których zagościły: niskie kwadratowe i prostokątne stoliki kawowe, szafki wiszące, które aby otworzyć rozsuwa się na boki oraz komody o klasycznym designie w nowoczesnej odsłonie. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w większości są to lakierowane na błysk powierzchnie występującew połączeniu z fornirowanymi, naturalnymi elementami. Meble mogą być również lakierowane matowym lakierem, opcję można dobrać w zależności od gustu i upodobania klientów oraz możliwości ich wnętrza.

Fewchairs to meble, których wysoka jakość uzyskiwana jest przez połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji przemysłowej z ogromną dbałością o detale produktu. Trzy zakłady produkujące meble Fewchairs to najnowocześniejsze w Europie linie lakiernicze i urządzenia do obróbki materiałów drzewnych, oraz najbardziej zaawansowane okucia i akcesoria. To również wywodząca się z tradycyjnego rzemiosła, wiedza i kompetencje w sztuce stolarskiej - w doborze okleiny, projektowaniu połączeń i zastosowaniu elementów z drewna.