Łóżeczko Iga, 120x60

1 129,00 zł

Opis Łóżeczko Iga, 120x60

Łóżeczko w kolorze białym wykonane z  drewna bukowego (boki ze szczebelkami, stelaż, nóżki) i malowanej płyty MDF (szczyty, skrzynie). Łóżeczko ma regulowaną wysokość materaca, dzięki czemu...
Łóżeczko w kolorze białym wykonane z  drewna bukowego (boki ze szczebelkami, stelaż, nóżki) i malowanej płyty MDF (szczyty, skrzynie). Łóżeczko ma regulowaną wysokość materaca, dzięki czemu  przebywający w nim miemowlak będzie bezpieczny przez długi czas.  Do łóżeczka dołączony jest stelaż pod materac, sam materac jest do dokupienia osobno. Jak każdy mebel z kolekcji Iga łóżeczko zostało pomalowane ekologiczną farbą, dzięki czemu maluch nie będzie narażony na występowanie alergii. Łóżeczko jest atestowane i zgodne z europejskimi i polskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa i trwałości. Do łóżeczka można zakupić szufladę oraz materac. Łóżeczko idealnie sprawdzi się dla dziewczynki i chłopca. Zachęcamy do zakupu do kompletu innych mebli z kolekcji Iga.

więcej
Wysokość
93 cm
Szerokość
125 cm
Głębokość
68 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Przesyłka - 150 zł

Data sheet

Wysokość 93
Szerokość 125
Głębokość 68
Wysyłka 5 tygodni

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Łóżeczko Iga, 120x60

Łóżeczko Iga, 120x60

Łóżeczko w kolorze białym wykonane z  drewna bukowego (boki ze szczebelkami, stelaż, nóżki) i malowanej płyty MDF (szczyty, skrzynie).