Irma

2 461,00 zł

Opis Irma

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Stolik Irma to bardzo oryginalny produkt pochodzący z katalogu La Forma - Natural - back in time, w którym znaleźć można przede wszystkim dodatki do wnętrz wykonane z naturalnych surowców oraz elementów powstałych dzięki recyklingowi.

Stolik Irma ma ciekawy blat wykonany z desek lakierowanego drewna tekowego połączonych taśmą, nóżki w postaci kółek pozwolą na łatwe przemieszczanie stolika w mieszkaniu. Produkt idealny do wnętrz w stylu skandynawskim, lub jako ciekawy wyróżnik i charakterystyczny mebel do nowoczesnych mieszkań.

Więcej
33 x 110 x 70 cm

Dodatkowe informacje o Irma

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Irma

Irma

Zobacz również