BIURO PRASOWE

DESIGN NA RATY W LE PUKKA!

dodana:

Marzysz o zmianach w swoim domu? Wykańczasz właśnie mieszkanie, a może chciałbyś nadać nowy look dotychczasowemu wnętrzu? Już dziś możesz wyposażyć całe mieszkanie wedle własnych upodobań. W Le Pukka właśnie pojawiła się możliwość zakupów na raty 0%!

Oferta zakupów na raty w Le Pukka concept store możliwa jest za sprawą współpracy z firmą Żagiel, która oferuje usługi finansowe. Dokonując w Le Pukka concept store zakupów mebli i dodatków do domu niezależnie od kwoty zamówienia klienci mają możliwość podzielenia płatności na 10 rat z oprocentowaniem 0%. Wszystkie formalności można wygodnie załatwić na miejscu w concept storze wypełniając jeden wniosek. Potrzebny będzie tylko dowód osobisty.

- Zakupy na raty to oferta przede wszystkim dla osób, które od podstaw wykańczają i urządzają mieszkanie, co może wiązać się z wysokimi nakładami. Dzięki rozłożeniu płatności na raty 0% cały koszt zamówienia rozkłada się na 10 równych rat, co zdecydowanie mniej obciąża domowy budżet – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

W ofercie Le Pukka concept store wraz z nowym rokiem pojawiło się wiele nowości jak nowoczesne rozkładane sofy i fotele duńskiej marki Innovation, designerskie krzesła z tworzyw sztucznych włoskiej marki Infiniti oraz drewniane meble w skandynawskim stylu od Zuiver i HK Living. Wszystkie nowości, jak również produkty dostępne w ofercie do tej pory, zostały objęte nową ofertą zakupów ratalnych 0%.