O FIRMIE

Sklep Le Pukka Concept Store powstał z pasji do pięknych i niebanalnych przedmiotów użytku domowego.

Nasz sklep to wyjątkowe i unikalne miejsce na warszawskim Powiślu. U nas kupisz piękne i oryginalne meble, perełki designu, a także nacieszysz oko sztuką! 

Firma powstała w maju 2011 roku i od tego czasu wciąż poszerza i udoskonala swój asortyment, szukając nowości, rozpoczynając kolejne współprace z projektantami i markami ze świata. Stale rozwijamy naszą działalność, żeby w showroomie można było nabyć wszystko potrzebne do wystroju domu - od mebli, przez dodatki, na obrazach kończąc.  

Od początku istnienia Le Pukka współpracujemy z uznanymi architektami i pracowniami projektowymi, dzięki czemu mamy na swoim koncie wiele wnętrzarskich realizacji!

 Pomysłodawczynią i właścicielką warszawskiego concept store’u Le Pukka jest Katarzyna Kuźma. Z zamiłowania wielbicielka pięknych wnętrz i oryginalnych mebli. W swoim sklepie doradza klientom we wszystkim, co związane jest z tematyką wnętrz i ich wystrojem. Regularnie też pojawia się na łamach fachowej prasy, oraz uczestniczy w najważniejszych imprezach branżowych w kraju i zagranicą. Jest specjalistką w dziedzinie panujących trendów w aranżacji wnętrz i doskonale orientuje się w rynku meblowym.