BIURO PRASOWE

BANG&OLUFSEN PLAY GRA W LE PUKKA!

dodana:

Od kilku dni sprzęt RTV znanej duńskiej marki Bang&Olufsen dostępny jest w Le Pukka concept store. W ofercie znalazła się najnowsza marka B&O – BeoPlay skierowana do młodej grupy odbiorców korzystających z modnych rozwiązań technologicznych m.in. takich marek jak Apple  (iPhone, iPad czy iPod).

BeoPlay to nowa marka stworzona przez duńskiego producenta wysokiej jakości sprzętu RTV firmę Bang&Olufsen. Produkty wchodzące w skład BeoPlay to wysokiej klasy, designerskie systemy głośników do iPada, iPhona i iPoda – Beolit 12BeoPlay A8 i BeoPlay A3 oraz nowoczesne telewizory – BeoPlay V1.

W Le Pukka concept store zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na www.lepukka.pl dostępna jest pełna oferta marki BeoPlay. Zamówić w concept storze można również inne produkty z oferty tego duńskiego producenta. W Le Pukka możecie skorzystać również z porady ekspertów, którzy doradzą przy wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz możliwości wnętrza, w którym będzie on umieszczony.

- Marka BeoPlay z pewnością dostarczy najwyższej klasy wrażej wzrokowych i akustycznych, a jej produkty jednocześnie godnie mogą pełnić funkcję ozdoby w naszych wnętrzach. Sprzęt BeoPlay idealny będzie dla wielbicieli wysokiej jakości designu i high-endowych rozwiązań cyfrowych – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka.

Ceny produktów Bang&Olufsen Play:

  • Telewizor BeoPlay V1 32 cale – 10 965 zł
  • Telewizor BeoPlay V1 40 cali – 13 803 zł
  • Beolit 12 – bezprzewodowy głośnik – 3 397 zł
  • BeoPlay A8 – głośniki – 5 418 zł
  • BeoPlay A3 – system muzyczny do iPada – 2 580 zł