Zestaw do koktajli

107,00 zł

Opis Zestaw do koktajli

Prezentowy zestaw przeznaczony dla miłośników koktajli i drinków składa się z shakera o pojemności 1 litra, 2 słoików z uchwytami o pojemności 0,4 litra, tłuczka barmańskiego z drewna oraz...
Prezentowy zestaw przeznaczony dla miłośników koktajli i drinków składa się z shakera o pojemności 1 litra, 2 słoików z uchwytami o pojemności 0,4 litra, tłuczka barmańskiego z drewna oraz książeczki z przepisami. Shaker wyposażony został w dwuczęściową zakrętkę, pełniącą rolę sitka zatrzymującego liście mięty oraz miarki o pojemności 25 i 50 mililitrów. Tłuczek służy do rozgniatania owoców i wyciskania z nich soku. Całość zapakowana jest w ładny kartonik. Shaker o wymiarach 26 x 22,5 centymetrów i słoiki – 13,5 x 8,3 centymetrów nadają się do mycia w zmywarce. Tłuczek należy czyścić ręcznie. Nie powinno się wlewać wrzątku do shakera i słoików.
więcej
Wysokość
26 cm
Szerokość
22,5 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 7 dni
Przesyłka - 20 zł

Data sheet

Wysokość 26
Szerokość 22,5
Wysyłka 7

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Zestaw do koktajli

Zestaw do koktajli

Prezentowy zestaw przeznaczony dla miłośników koktajli i drinków składa się z shakera o pojemności 1 litra, 2 słoików z uchwytami o pojemności 0,4 litra, tłuczka barmańskiego z drewna oraz książeczki z przepisami.