Lustro Ambient, czarne

2 159,00 zł

Opis Lustro Ambient, czarne

Owalne, podłużne lustro z cienką, czarną ramą wpasuje się niemal w każde pomieszczenie. Jego rozmiar pozwala przejrzeć się od stóp do głowy, zatem idealnie sprawdzi się w przedpokoju lub garderobie...

Owalne, podłużne lustro z cienką, czarną ramą wpasuje się niemal w każde pomieszczenie. Jego rozmiar pozwala przejrzeć się od stóp do głowy, zatem idealnie sprawdzi się w przedpokoju lub garderobie - jednym słowem mówiąc w miejscach, w których szykujemy się do wyjścia z domu. Dodatkowym atutem jest fakt, że wielkość lustra rozjaśni nawet najmniejsze pomieszczenie. Lustro wykonane jest z materiałów wodoodpornych, dlatego nadaje się również do łazienki.
Dane techniczne:
Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej twardym lakierem poliuretanowym. Wykończenie ramy matowe.
W ramę wklejone jest lustro o wysokim połysku, krawędzie polerowane. 
Tafla wykonana z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Z tyłu zamocowane wieszaki. 
Tafla lustra zabezpieczona dodatkowo od tyłu folią wzmacniającą, która zwiększa wytrzymałość lustra oraz w razie stłuczenia utrzymuje jego kawałki w ramie. Nadaje się do łazienki (podlew lustra zabezpieczony teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci).

więcej
Szerokość
40-50 cm
Głębokość
18 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 2 tygodnie
Przesyłka - 65 zł

Data sheet

Wysokość 150-160
Szerokość 40-50
Głębokość 18
Wysyłka 14

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Lustro Ambient, czarne

Lustro Ambient, czarne

Owalne, podłużne lustro z cienką, czarną ramą wpasuje się niemal w każde pomieszczenie.