Dystrybutor do napojów 8l

153,00 zł

Opis Dystrybutor do napojów 8l

Elegancki dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, kompotu i wina został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła. Słój z kolekcji VINTAGE DRINKING...
Elegancki dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, kompotu i wina został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła. Słój z kolekcji VINTAGE DRINKING pięknie prezentuje się z kolorową zawartością. Do zestawu dołączono nieprzytwierdzony na stałe kranik z dwoma uszczelkami oraz pokrywkę z uszczelką i klipsami. Słój został stworzony z myślą o koktajlowych przyjęciach w gronie rodziny i przyjaciół. Żłobienia na ściankach nadają mu dekoracyjnego, retro wyglądu. Na przedniej ściance znajduje się tłoczone logo marki. Dystrybutor o wymiarach 36,5 x 22,3 x 28,5 centymetrów i pojemności 8 litrów wykonano z połączenia transparentnego szkła, stali nierdzewnej i gumy. Dekoracja przeznaczona jest do mycia ręcznego. Do słoja nie należy wlewać wrzątku.
więcej
Szerokość
22,3 cm
Głębokość
28,5 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 7 dni
Przesyłka - 20 zł

Data sheet

Wysokość 36,5
Szerokość 22,3
Głębokość 28,5
Wysyłka 7

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Dystrybutor do napojów 8l

Dystrybutor do napojów 8l

Elegancki dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, kompotu i wina został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła.