Dystrybutor do napojów 5l, original

95,00 zł

Opis Dystrybutor do napojów 5l, original

Dekoracyjny słój z kranikiem – dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, koktajli i drinków został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła....
Dekoracyjny słój z kranikiem – dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, koktajli i drinków został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła. Zaokrąglona forma pięknie prezentuje się z kolorową zawartością. Produkt jest wyposażony w kranik i szczelną pokrywkę z uszczelką oraz klipsami. Dystrybutor został stworzony z myślą o letnim garden party. Na przedniej ściance znajdują się ozdobne tłoczenia i logo marki. Słój o wymiarach 32,5 x 18,2 centymetrów i pojemności 5 litrów wykonano z połączenia szkła, stali nierdzewnej i gumy. Dekoracja przeznaczona jest do mycia ręcznego. Do słoja nie należy wlewać wrzątku.
więcej
Szerokość
18,2 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 7 dni
Przesyłka - 20 zł

Data sheet

Wysokość 32,5
Szerokość 18,2
Wysyłka 7

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Dystrybutor do napojów 5l, original

Dystrybutor do napojów 5l, original

Dekoracyjny słój z kranikiem – dystrybutor do przechowywania i serwowania zimnych napojów, wody, soków, lemoniady, koktajli i drinków został wykonany z wysokiej jakości bezbarwnego szkła.