Zestaw do drinków dla 2 osób

56,00 zł

Opis Zestaw do drinków dla 2 osób

Zestaw dwóch przezroczystych słoików z praktycznymi uchwytami i ażurowymi pokrywkami zapobiegającymi wpadnięciu listków do zimnego napoju to doskonały pomysł na prezent dla pary. Do każdego ze...
Zestaw dwóch przezroczystych słoików z praktycznymi uchwytami i ażurowymi pokrywkami zapobiegającymi wpadnięciu listków do zimnego napoju to doskonały pomysł na prezent dla pary. Do każdego ze słojów o wymiarach 13,5 x 10,5 centymetrów i pojemności 0,4 litra dołączono słomkę o długości 23 centymetrów i etykietkę do wypełnienia wedle uznania. Kolorowe słomki mają ogranicznik, dzięki któremu nie wypadają ze słoików. Zestaw zawiera też książeczkę z przepisami i prezentowy kartonik o wymiarach 24 x 22 x 7 centymetrów. Słoiki powstały z połączenia wysokiej jakości szkła, metalu i plastiku. Ich przednia ścianka została urozmaicona tłoczonym logo producenta.
więcej
Szerokość
10,5 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 7 dni
Przesyłka - 20 zł

Data sheet

Wysokość 13,5
Szerokość 10,5
Wysyłka 7

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Zestaw do drinków dla 2 osób

Zestaw do drinków dla 2 osób

Zestaw dwóch przezroczystych słoików z praktycznymi uchwytami i ażurowymi pokrywkami zapobiegającymi wpadnięciu listków do zimnego napoju to doskonały pomysł na prezent dla pary.